Nanopartiküller

Nano Alumina Nedir? Kullanım Alanları

Nano Aluminyum Oksit, beş ortalama partikül boyutunda üretilen% 100 kristalimsi, gözeneksiz, aglomera olmayan tozdur.

Nano Alümina küçük partikül büyüklüğü, mükemmel dağılabilirlik ve peptize edici özelliklere sahip yüksek saflıkta bir üründür. Müşterilerin farklı ihtiyaçlarına göre farklı kaliteler sağlanabilir. Otomotiv egzoz arıtma, endüstriyel emisyon işleme ve rafineri endüstrisinde katalizör desteği veya bağlayıcı olarak kullanılabilir. Seramik dolgu maddesi olarak da kullanılabilir. Malzemelerin ısıl kararlılığını ve mekanik mukavemetini arttırmak için pratik ve etkili bir üründür.

Yüksek saflıktaki nano alümina

Medikal, zırh uygulamaları

Şşeffaf camlar (sodyum buhar camları) vb. alanlarda kullanılan tek kristal ve seramikler üretilebilmektedir.

 

 

Nano Alümina Sulu Dispersiyonları

Nano Aluminyum Oksit nanopartikülleri, su içerisinde konsantre (ağırlıkça% 50’ye kadar) dispersiyonlar halinde mevcuttur. Sulu Nano Alüminyum Oksit dispersiyonlar, nanopartiküllerin pH 4 ila 10 arasında değişen sistemlere formülasyonunu mümkün kılan özel yüzey işleme teknolojisine sahiptir.

 

Nano  Alüminyum Oksit emülsiyon reçineleri içeren sulu formülasyonlarla uyumluluğu vardır.

 

Ek olarak, işlem görmemiş Nano Aluminyum Oksit, uygun yüzey işleme gerektirmeyen uygulamalar için düşük bir pH (<5) sulu dispersiyonu olarak mevcuttur.

 

Nano Alümina Çözücüleri

Nano Alüminyum Oksit nanopartiküllerinin dispersiyonları, PMA (propilen glikol metil eter asetat) gibi polar hidrokarbon çözücüler, mineral ruhlar gibi polar olmayan çözücüler ve alkoksieterler gibi protik çözücüler içinde konsantre halinde (ağırlıkça% 50’ye kadar) mevcuttur.

 

Nano Aluminyum Oksit dispersiyonları, solvent sınıfı için özel olarak tasarlanmış ve bu sınıflarda solvent kullanan çok çeşitli uygulama formülasyonları ile uyumlu olacak şekilde uyarlanmış yüzey işleme teknolojilerine sahiptir.

 

 

Not:

Nano metal oksit nanopartikülleri, her biri birincil partiküllere tam dispersiyon sağlamak ve uygulama sistemlerine dahil edilmeleri üzerine herhangi bir topaklanmayı önlemek için özel yüzey işleme teknolojisine sahip çeşitli konsantre dispersiyon formları bulunur.

 

Kaynak: Linke tıklayınız….

 

Related Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir