Nanopartiküller

Nano Platinyum Nedir?

Altın ve Gümüş gibi Platinyum, bu mineral minerallerin ve formların bir parçası olup, vücudunuzdaki mineral alımının önemli bir parçasıdır. Platinyumun nano partikülleri 1945’te test edildi ve kanser hücrelerini sağlıklı hücrelere zarar vermeden öldürdüğü gösterildi. 1970’lerden beri (sisplatin gibi) yaygın olarak kullanılan platinyum bazlı kemoterapilerin aksine, Nano Platinum saf platindir ve kemoterapinin bilindiği toksik yan etkilerden hiçbirine sahip değildir.

 

Nano Platinum, beyindeki sol ve sağ hemisferler arasındaki koordinasyonu dengeler ve arttırır, bu da disleksiye olası bir çözüm sunar. Platinyumun yaşam süresini arttırmak konusundaki itibarı nedeniyle, Tokyo Üniversitesi solucanlar üzerinde tamamen kontrollü bir deney yapmiştir ve platin nano parçacıklarının tüketiminin solucanların yaşam süresini tam üçte bir oranında artırdığını görülmüştür.

 

Platin hem kadınlarda hem de erkeklerde libidoyu artırır.
Nano Platinyum, kalp dokusu, timüs (bağışıklık sisteminde önemli bir rol oynar) ve tüm hormon sistemi üzerinde rejeneratif bir etkiye sahiptir. Aynı zamanda tüm nano değerli metallerin üstün özelliği olan DNA üzerinde rejeneratif bir etkiye sahiptir. Nano Platinyum kullanan insanların beyin dalgaları, 20 yıla kadar meditasyon yapmış insanların beyin dalgalarıyla karşılaştırılabilir.

 

Sonuçlar:

Öğrenme yeteneklerini geliştirir,
Konsantrasyonu arttırır,
Yaratıcılığı geliştirir,
Zihinsel berraklığı artırır,
Stresi azaltır ve hatta daha berrak rüyalar üretir.
Bu değişikliklerin hepsi beyin dalgalarının uyum ve senkronizasyonu ile ilişkilidir. Artan beyin dalgası aktivitesi, daha tutarlı ve hedefli bir zihinsel enerji kullanımında kendini gösterebilir ve böylece beynin daha etkili bir şekilde kullanılmasını sağlayabilir. Bu daha derin öğrenmeye ve daha etkili düşünce süreçlerine yol açabilir.

 

Kaynak: Linke tıklayınız….

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir